יישר כוח לצוות נור אש שטיפל בחדר המשאבות והמתזים בחניון הלאום

איציק בוקר טוב.

אתמול הגיע צוות לביצוע בדיקה וטיפול שנתי בחדר המשאבות והמתזים בחניון הלאום. הצוות כלל את גדי כהן צדק ומתן יעקב. קיבלתי את פניהם ופתחתי להם את חדר המשאבות. הם התחילו בעבודה ואני ניגשתי לשאר עיסוקיי. לאחר כ-20 דקות הוזעקתי לחדר המשאבות מאחר שהתגלתה נזילה קלה מאוד ממערכת הקירור של משאבת הדיזל. צינורות הגומי פורקו ואז התברר ש-2 צינורות המתכת המעבירים מים לקירור המערכת היו שבורים ונאכלו במשך הזמן מקורוזיה.

יש לציין שהנזילה היתה ממש קלה ובקושי היה אפשר להבחין בה, אולם מקצועיותו ועירנותו של גדי, מנעה תקלה ונזק הרבה יותר גדולים שעשויים היו לקרות בעתיד הקרוב או הרחוק יותר ואף להשבית  את משאבת הדיזל לתקופה לא קצרה, והיה משאיר אותנו ואת כל מתחם הסינמה סיטי ללא גיבוי כיבוי אש.

מאחר שאין צורך להדגיש את חשיבות פעילותה התקינה של משאבת הדיזל, ביקשתי לנסות לאלתר כדי לאפשר את פעילותה של המשאבה ולו לזמן מוגבל עד למציאת פתרון קבוע וטוב. בהתייעצות איתך ובמקביל לטלפונים שעשית לחב' "דיזל הנדסה" , התברר שאת החלק החלופי נוכל לקבל רק תוך שבוע עד 10 ימים והמצב לא נראה טוב ואפילו מלחיץ.

ביקשתי את עזרת הצוות שלנו בכנסת לבדוק אפשרות להלחים צינורות במקום אלה שנאכלו. בוריס מצוות האחזקה שלנו בכנסת, עשה עבודת אומנות והצליח לרתך את הצינורות.

החלק הורכב שוב ומשאבת הדיזל חזרה לפעול בצורה תקינה. מקרה זה בא לאחר מספר ימים שצוות שלכם, גילה תקלה חמורה מבעוד מועד במשאבת הדיזל  בבית שפיר, שמנעה אף היא נזק חמור ביותר שהיה יכול לקרות לו משאבת הדיזל היתה נכנסת לעבודה. יש לציין גם את הנזק הכספי הלא קטן שאף הוא נחסך, אבל לטעמי הוא מינורי לעומת הנזק שנמנע למשאבת הדיזל.  

בשורה התחתונה, אני רוצה לציין לשבח את מקצועיותו של הצוות שלך בראשות גדי כהן צדק, שהשקיע את מירב הסבלנות והזמן הדרושים על מנת להחזיר את משאבת הדיזל לפעילות תקינה. יישר כוח ותמשיכו לתת שירות טוב ומקצועי, כפי שאתם רגילים ויודעים לעשות, גם בשאר אתרי שפיר.
 
הנהלה: הצורף 11 חולון  |  למשלוח דואר: ת.ד 170 חולון מיקוד 58101
מוקד שירות לקוחות 072-33-80-331  |  פקס: 03-5568042  |  nur-esh@nur-esh.co.il
גלגלון כיבוי אש  |   צינור לכיבוי שריפות  |   גלאי חום  |   עמדות כיבוי אש  |   ציוד כיבוי אש  |  
נור אש
מעניקים שירות מ-1999

כשבוער לך להרגיש בטוח
נור אש חרטה על דגלה להיות החברה המקצוענית ביותר בתחומה ולכן היא מעסיקה את העובדים, היועצים והמהנדסים המומחים הטובים בארץ, שמאחוריהם שנים של ניסיון בענף.

שנים ארוכות של מתן שירות ללקוחות מרוצים אפשרו לנור אש לבנות מערך שלם של פתרונות כוללים בכל תחומי ההתגוננות והלחימה באש כך שיתאימו לדרישות לקוחותיה. נור אש מעניקה ללקוחותיה מענה מיידי לכל קריאת שירות או תקלה, בכל ימות השנה. לחברה צי של ניידות שירות וסניפים בפריסה ארצית מלאה המאפשרים מתן שירות מהיר ויעיל בכל זמן בהתאם לצרכי הלקוח. 

לנור אש עוצמה טכנולוגית חדשנית וזאת בכפוף לכל התקנים הנדרשים על ידי שרותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי. לחברה תו תקן ISO9001 וכן אישורי מת"י הנדרשים על פי חוק על ידי שרותי הכבאות. 
יצירת קשר
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
כתובת המשרד:
שותפים לעשיה: