ציוד כיבוי

חברת נור אש משווקת, מתקינה, ומבצעת בדיקות תקופתיות לציוד לכיבוי שריפות, הן במוסדות ובמבנים ציבוריים, והן בבתים פרטיים. מתוך מחשבה על טובת הלקוחות, הציוד אותו אנו מוכרים מיוצר על ידי חברות ישראליות שאינן דורשות בלעדיות, ובכך מאפשרות מתן שירותים על ידי חברות שונות. לכל מבנה נדרש ציוד אחר, ובאמרנו ציוד כיבוי, הכוונה לציוד הכיבוי הבסיסי ביותר שיש להחזיק בכל בית.

רשימת מלאי

בכל בית מגורים רצוי שיהיה גלגלון לכיבוי אש, מטף כיבוי ביתי, זרנוק ומזנק. כל הציוד לכיבוי שריפות צריך להיות מאוחסן בארון כיבוי אש אדום, המותקן על ידי מתקין מוסמך. בנוסף לציוד הזה, כדאי שתדעו היכן מצוי ברז הכיבוי הקרוב אליכם.

מטפים

קיימים שני סוגי מטפים לכיבוי אש: מטפים הממולאים בגז ומטפים הממולאים באבקה של חומר מעכב בעירה. בנוסף לכך, מטפים ביתיים מגיעים בשני גדלים – מטף כיבוי אש 6 ק"ג, ומטף כיבוי ביתי קטן של 3 ק"ג.

גלגלון וזרנוק

על הגלגלון מגולגל צינור כיבוי ביתי, ובראשו מזנק המגביר את לחץ המים שיוצא מן הצינור. הזרנוק הוא צינור לשימוש מכבי האש, ובצמוד לו צריך שיהיה מזנק – המיועד, כאמור, לאפשר לחץ גבוה של המים היוצאים מן הצינור, על מנת שניתן יהיה לכוונם למוקדי השריפה – גם אם הם מרוחקים. רצוי שיהיה בבית גם גלגלון כיבוי אש ביתי לשימושכם, וגם זרנוק לשימושם של מכבי האש.

להקדים תרופה למכה

ציוד מתאים לכיבוי שריפות יעלה לכם אולי כמה מאות שקלים, אך ההשקעה נבונה ונכונה, ויכולה להציל את חייכם במקרה של שריפה. גלגלון כיבוי אש, זרנוק ומזנק, מטף כיבוי אש 6 ק"ג, או מטף כיבוי ביתי קטן של 3 ק"ג, זו רשימת ציוד הכיבוי המינימאלי שכדאי שיהיה בכל בית. את כל הציוד הזה יש לאחסן כאמור, בארון כיבוי אש, על מנת להקל על המבקשים להשתמש בציוד למצוא אותו. כמובן, יש לבצע בדיקה של תקינות הציוד אחת לשנה. חברת נור אש מספקת שירותי מכירה, התקנה ובדיקות תקופתיות של ציוד כיבוי במוסדות ובבתים פרטיים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל זמן.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
גלאי חום
 
 
הנהלה: הצורף 11 חולון  |  למשלוח דואר: ת.ד 170 חולון מיקוד 58101
מוקד שירות לקוחות 072-33-80-331  |  פקס: 03-5568042  |  nur-esh@nur-esh.co.il
גלגלון כיבוי אש  |   צינור לכיבוי שריפות  |   גלאי חום  |   עמדות כיבוי אש  |   ציוד כיבוי אש  |  
נור אש
מעניקים שירות מ-1999

כשבוער לך להרגיש בטוח
נור אש חרטה על דגלה להיות החברה המקצוענית ביותר בתחומה ולכן היא מעסיקה את העובדים, היועצים והמהנדסים המומחים הטובים בארץ, שמאחוריהם שנים של ניסיון בענף.

שנים ארוכות של מתן שירות ללקוחות מרוצים אפשרו לנור אש לבנות מערך שלם של פתרונות כוללים בכל תחומי ההתגוננות והלחימה באש כך שיתאימו לדרישות לקוחותיה. נור אש מעניקה ללקוחותיה מענה מיידי לכל קריאת שירות או תקלה, בכל ימות השנה. לחברה צי של ניידות שירות וסניפים בפריסה ארצית מלאה המאפשרים מתן שירות מהיר ויעיל בכל זמן בהתאם לצרכי הלקוח. 

לנור אש עוצמה טכנולוגית חדשנית וזאת בכפוף לכל התקנים הנדרשים על ידי שרותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי. לחברה תו תקן ISO9001 וכן אישורי מת"י הנדרשים על פי חוק על ידי שרותי הכבאות. 
יצירת קשר
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
כתובת המשרד:
שותפים לעשיה: