צינור לכיבוי שריפות

כולנו מכירים את צינורות הכיבוי הגדולים שבהם משתמשים מכבי האש – אלו שלפעמים נדרשים כמה אנשים כדי להחזיקם ולכוונם. צינורות כיבוי אלו נקראים זרנוקים, וניתן להזרים בהם מים בלחץ גבוה ובכמות גדולה, על מנת ליצור פרישה טובה של המים באירוע שריפה.

מי צריך להחזיק צינור לכיבוי שריפות

בתי עסק, בנייני דירות ובנייני עסקים, אולמות, מוסדות ובאופן כללי – כל בניין המכיל מספר רב של אנשים, בניין רב קומות, או בניין הפרוש על שטח נרחב – נדרשים להחזקת צינור לכיבוי שריפות. מספר צינורות הכיבוי הנדרש תלוי בגודל הבניין, בגובהו ובאופיו. למשל, בבנייני מגורים או משרדים רבי קומות, יש להחזיק בכל קומה ארון כיבוי המכיל צינור לכיבוי שריפות, גלגלון לכיבוי אש ומטף.

מי אמור להשתמש בצינור הכיבוי

להבדיל מן המטף ומגלגלון כיבוי האש, בצינור כיבוי אש - זרנוק, משתמשים הכבאים. את צינורות כיבוי האש יש לחבר לברזי הכיבוי, המספקים מים בכמות רבה ובלחץ גבוה.

היכן מאוחסנים צינורות כיבוי האש

זרנוק כיבוי אש מאוחסן יחד עם גלגלון הכיבוי בארון כיבוי אש הצבוע באדום ומותקן על ידי בעל מקצוע מוסמך. יש לבדוק את כל הציוד המאוחסן בארון אחת לשנה, על מנת לוודא את תקינותו לשימוש. ציוד לא תקין לא יעזור בשעת אירוע שריפה. הבדיקה עולה כסף, אך הסכום אינו גבוה, וחשיבות הבדיקה גדולה לאין ערוך מההוצאה הכספית.

ציוד תקין

בין אם אתם בעלי עסק, דיירים בבניין דירות, או עצמאים העובדים בבניין משרדים, אם חשובים לכם חייכם וחיי הקרובים אליכם, כדאי שתערכו בדיקה בבניין. בדקו האם אכן יש ארון כיבוי ובו גלגלון כיבוי וצינור לכיבוי שריפות. אם הבניין גדול, וודאו שקיים בו מספר צינורות הכיבוי הנדרש. בנוסף לכך, הקפידו לוודא כי נערכות בדיקות תקינות תקופתיות לציוד הכיבוי. כפי שנאמר, עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער.

שירות מקצועי ואמין

אנו, בחברת נור אש, מבטיחים לכם שירות אמין והוגן של בעלי מקצוע מוסמכים, משלב התאמת הציוד הדרוש לכם, דרך התקנתו התקנית, ועד לביצוע הבדיקות התקופתיות על ידי בעל מקצוע מוסמך. נעשה את כל שביכולתנו על מנת לאפשר לכם להיות מוגנים ובטוחים מפני שריפות ונזקיהן.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מטפים לכיבוי אש
צינור לכיבוי שריפות
 
 
הנהלה: הצורף 11 חולון  |  למשלוח דואר: ת.ד 170 חולון מיקוד 58101
מוקד שירות לקוחות 072-33-80-331  |  פקס: 03-5568042  |  nur-esh@nur-esh.co.il
גלגלון כיבוי אש  |   צינור לכיבוי שריפות  |   גלאי חום  |   עמדות כיבוי אש  |   ציוד כיבוי אש  |  
נור אש
מעניקים שירות מ-1999

כשבוער לך להרגיש בטוח
נור אש חרטה על דגלה להיות החברה המקצוענית ביותר בתחומה ולכן היא מעסיקה את העובדים, היועצים והמהנדסים המומחים הטובים בארץ, שמאחוריהם שנים של ניסיון בענף.

שנים ארוכות של מתן שירות ללקוחות מרוצים אפשרו לנור אש לבנות מערך שלם של פתרונות כוללים בכל תחומי ההתגוננות והלחימה באש כך שיתאימו לדרישות לקוחותיה. נור אש מעניקה ללקוחותיה מענה מיידי לכל קריאת שירות או תקלה, בכל ימות השנה. לחברה צי של ניידות שירות וסניפים בפריסה ארצית מלאה המאפשרים מתן שירות מהיר ויעיל בכל זמן בהתאם לצרכי הלקוח. 

לנור אש עוצמה טכנולוגית חדשנית וזאת בכפוף לכל התקנים הנדרשים על ידי שרותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי. לחברה תו תקן ISO9001 וכן אישורי מת"י הנדרשים על פי חוק על ידי שרותי הכבאות. 
יצירת קשר
מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
כתובת המשרד:
שותפים לעשיה: